Idei tanévzárónkon a Himnusz eléneklése után Gulkai László igazgató mondott beszédet. Ezután a jutalomkönyvek kiosztása következett. Megköszöntük a jó sportteljesítményeket és a kiemelkedő közösségi munkát is. Szlobodnyik Zsuzsa, a Szülői Mukaközösség vezetője 3 ingyenes lovastábori helyet ajánlott fel tanulóinknak. Szentgál Község Önkormányzata képviselő-testületének tagjai adták át az Iskolánk büszkesége díjakat. Ezután igazgató úr lezárta a tanévet, ami a legnagyobb ovációt váltotta ki a gyerekekből. A Szózat elhangzása után ért véget az ünnepség.
- OM kód: 037134
- +36 88 506 530
- iskola@szentgaliskola.hu
- 8444 Szentgál, Hársfa u. 6-14.
- Nyitva tanítási időben: 7.00-18.00