Lezártuk a tanévet

Idei tanévzárónkon a Himnusz eléneklése után Gulkai László igazgató mondott beszédet. Ezután a jutalomkönyvek kiosztása következett. Megköszöntük a jó sportteljesítményeket és a kiemelkedő közösségi munkát is. Szlobodnyik Zsuzsa, a Szülői Mukaközösség vezetője 3 ingyenes lovastábori helyet ajánlott fel tanulóinknak. Szentgál Község Önkormányzata képviselő-testületének tagjai adták át az Iskolánk büszkesége díjakat. Ezután igazgató úr lezárta a […]