Admin User • 2026-04-16
Az Országos Mezeifutó Diákolimpia döntőjében, Gödöllőn Gángó Hanna 4.a osztályos tanulónk a II. korcsoportos lányok futamában képviselte iskolánkat.
Hanna fantasztikus teljesítményével a 246 indulóból a 18. helyet szerezte meg!
Gratulálunk!
Megosztás