
Admin User • 2026-05-29
Ma egy kicsit rendhagyó nap volt az iskolában: a tanórák között/után gyereknapot is tartottunk. A Szülői Munkaközösség tagjai palacsintát sütöttek a felsősöknek, az alsó tagozatosok pedig egy gyerekzenekar műsorán táncolhatott. Minden gyerek jégkrémet is kapott a Szülői Munkaközösségtől.
Köszönjük minden segítőnek, hogy tanulóink napját mosolygósabbá tették!

