Nyertünk a bringázással!
Iskolánk 50.000+50.000 Ft-os sportutalványt nyert a Bringázz a suliba!-program teljesítésével és a részt vevő iskolák közötti sorsolással! Ehhez mindannyian hozzájárultatok, akik májusban a Bringázz a suliba!-program keretén belül kerékpárral vagy rollerrel jöttetek iskolába! Köszönjük mégegyszer az aktív részvételt!







