Virtuális múzeum

máj

Kedves Szülők!
Kedves Gyerekek!
Ezúton szeretném figyelmükbe ajánlani az alábbi lehetőséget:

Május 18-án a Múzeumok Nemzetközi Napja alkalmából rendhagyó tanítási napot szerveznek a felső tagozatos általános iskolások számára. A DEMÓ névre hallgató program virtuális élményekkel szólítja meg az 5-8. osztályos tanulókat, egy digitális órarend, vidám edukációs applikációk, videók felhasználásával. A virtuális esemény fő célja, hogy népszerűsítse a múzeumpedagógia újdonságait. A programban közel húsz múzeum vesz részt, ahol történelmi, irodalmi, néprajzi, zenei múzeumpedagógiai foglalkozások várják a regisztráló diákokat, tanárokat.

Levelem mellékleteként megtalálja a programra való felhívást, a regisztrációhoz szükséges linket, valamint az alábbi hivatkozáson egy bemutató kisfilmet: