Vélemények, javaslatok a digitális oktatásról

11
jún
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Kedves Szülők!
Kedves Gyerekek!
Kedves Kollégák!

Nem csak a tanév, hanem egy különös tanítás is véget ért. Akinek van kedve megírni a véleményét, tapasztalatait, jót vagy rosszat a digitális oktatásról, az írja meg a szenteskatalin.szentgal@gmail.com címemre június 30-ig.
Fel kell készülni tanulónak, szülőnek és pedagógusnak is egy ilyen, vagy ehhez hasonló oktatási formára. Szeretnénk a jót továbbfejleszteni, a hibákból tanulni.

A kulturált, névvel vállalt vélemény semmiféle értékelésnek, elmarasztalásnak vagy számonkérésnek nem lehet alapja. Célja kizárólag az információszerzés egy egységes iskolai digitális oktatás megteremtéséhez.

Köszönöm szépen! Szentes Katalin

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás