Várakozás az alsós tanulókra

06
okt
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Alsós Szülők!
Kérem Önöket, hogy a tanulókért a délutáni foglalkozások után a szünetekben jöjjenek:
– a 7. óra után 14,20-14,30-ig,
– a 8. óra után 15,10-15,20-ig tartózkódjanak az iskola udvarán.

Várakozni a szünetre a kapu előtt (parkoló) legyenek szívesek!

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás