változások a jövő héttől

máj

Az évzáróra ünneplőbe kell érkezni.

Az alábbi tantárgyakból júniusban már nem kapnak házi feladatot a gyerekek: testnevelés, rajz, technika, ének, informatika, honismeret. A felszabaduló energiákat sok gyerek a pótlásra tudja fordítani. 🙂

Szintén nem lesz már "tanítás" június 11.12. és 15. napokon (tanítás nélküli munkanapok lesznek a pedagógusoknak).

Júniusban az iskolás tanulók már az iskolában tudnak étkezni, vagy éthordóban elvinni.

A könyvtári könyveket is vissza kell hozni, 10-14 óráig ügyeletet tartunk az iskolában, bármelyik napon lehet hozni.

Tankönyvosztást nem tervezünk a nyárra, mert szeptemberben mindenki a régi tankönyveit hozza, ismétlés után (várhatóan október eleje) kezdjük az új tanévet. Kivétel a 8.a osztály és azok, akik elköltöznek a nyáron és sajnos jövőre nem ide fognak járni.