változások a jövő héttől

29
máj
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Az évzáróra ünneplőbe kell érkezni.

Az alábbi tantárgyakból júniusban már nem kapnak házi feladatot a gyerekek: testnevelés, rajz, technika, ének, informatika, honismeret. A felszabaduló energiákat sok gyerek a pótlásra tudja fordítani. 🙂

Szintén nem lesz már "tanítás" június 11.12. és 15. napokon (tanítás nélküli munkanapok lesznek a pedagógusoknak).

Júniusban az iskolás tanulók már az iskolában tudnak étkezni, vagy éthordóban elvinni.

A könyvtári könyveket is vissza kell hozni, 10-14 óráig ügyeletet tartunk az iskolában, bármelyik napon lehet hozni.

Tankönyvosztást nem tervezünk a nyárra, mert szeptemberben mindenki a régi tankönyveit hozza, ismétlés után (várhatóan október eleje) kezdjük az új tanévet. Kivétel a 8.a osztály és azok, akik elköltöznek a nyáron és sajnos jövőre nem ide fognak járni. 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás