Utolsó hét tervezett programjai

31
máj
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „környezetvédelem rajz”

Az alsó tagozatnak június 11-én tanítás nélküli pályaorientációs nap lesz. A felső tagozatnak ez lesz az utolsó órarend szerinti tanítási napja.

12-13-án (szerda-csütörtök) rövidített órák lesznek a kompetenciafejlesztés keretében, melyek témái: a jeles napok, világnapok. A felső tagozatosok játékos formában, 3-4 fős csapatokban tanulhatnak, versenyezhetnek osztályonként maradva, de a csapatokat értékelve a két napi teljesítmény alapján. A részleteket elmondják az osztályfőnökök jövő hét elején, az iskolai faliújságot pedig figyelhetik a gyerekek. E két napon a részvétel kötelező, hisz tanítási napok.

Pénteken (14.) osztályfőnöki órákat tartunk, melyek témája: balesetvédelem, különös tekintettel a nyár veszélyeire, ünnepélyes iskolagyűlés (eredményhirdetések, jutalmazások), ballagási főpróba.

Az utolsó héten a délutáni foglalkozások már elmaradnak, összevont felügyeletet tartunk 16 óráig alsó és felső tagozaton egyaránt azoknak, akik ezt igénylik.

Évzáró ünnepségünket 2019. június 22-én tartjuk, 
kezdés: 9 órakor.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás