Utolsó hét tervezett programjai

máj

Képtalálat a következőre: „környezetvédelem rajz”

Az alsó tagozatnak június 11-én tanítás nélküli pályaorientációs nap lesz. A felső tagozatnak ez lesz az utolsó órarend szerinti tanítási napja.

12-13-án (szerda-csütörtök) rövidített órák lesznek a kompetenciafejlesztés keretében, melyek témái: a jeles napok, világnapok. A felső tagozatosok játékos formában, 3-4 fős csapatokban tanulhatnak, versenyezhetnek osztályonként maradva, de a csapatokat értékelve a két napi teljesítmény alapján. A részleteket elmondják az osztályfőnökök jövő hét elején, az iskolai faliújságot pedig figyelhetik a gyerekek. E két napon a részvétel kötelező, hisz tanítási napok.

Pénteken (14.) osztályfőnöki órákat tartunk, melyek témája: balesetvédelem, különös tekintettel a nyár veszélyeire, ünnepélyes iskolagyűlés (eredményhirdetések, jutalmazások), ballagási főpróba.

Az utolsó héten a délutáni foglalkozások már elmaradnak, összevont felügyeletet tartunk 16 óráig alsó és felső tagozaton egyaránt azoknak, akik ezt igénylik.

Évzáró ünnepségünket 2019. június 22-én tartjuk,
kezdés: 9 órakor.