Tantermi oktatás

máj

Május 10. hétfőtől tantermi oktatás kezdődik az általános iskolásoknak is. Az Önök által írt kikérők május 7-ig érvényesek.

Ha van arra lehetőség, hogy a gyerekek a tanórák után hazamenjenek, jelezzék a tanítóknak, osztályfőnököknek. Természetesen ekkor a házi feladatot otthon kell elkészíteni, a szóbelit megtanulni.

A kevesebb gyerek a járványhelyzet miatt lenne ideálisabb. Valamennyi pedagógus egészséges, jön dolgozni.

Sok feladat vár ránk ebben a bő egy hónapban, rendszerezzük az ismereteket, sok számonkérés várható, ezekre fel kell készülni!

A nyári szünet a tanulóknak június 16-án kezdődik. Addig tanulás, ismétlés, pótlás a feladatuk!