Tantermi oktatás tapasztalatai

22
ápr
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Jól működik, ügyesek a gyerekek! Köszönöm minden kollégának, szülőnek, hogy közösen meg tudjuk oldani a csoportbontást! Jó esély van ebben a kiscsoportos formában a hiányosságok pótlására, az ismétlésre.

A tanítók délelőtt folyamatosan órán vannak. Nem tudnak számítógéphez ülni, a szünetben csacsognak a gyerekek! 🙂
A délelőtti foglalkozások anyagát azonban mindenképpen aznap bejegyzik a krétába. Az otthon tanulók ezt másnap délelőtt meg tudják tanulni, nem kell a napi anyagot késő délután pótolni.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás