Tantermi oktatás tapasztalatai

ápr

Jól működik, ügyesek a gyerekek! Köszönöm minden kollégának, szülőnek, hogy közösen meg tudjuk oldani a csoportbontást! Jó esély van ebben a kiscsoportos formában a hiányosságok pótlására, az ismétlésre.

A tanítók délelőtt folyamatosan órán vannak. Nem tudnak számítógéphez ülni, a szünetben csacsognak a gyerekek! 🙂
A délelőtti foglalkozások anyagát azonban mindenképpen aznap bejegyzik a krétába. Az otthon tanulók ezt másnap délelőtt meg tudják tanulni, nem kell a napi anyagot késő délután pótolni.