Tantermi oktatás alsó tagozatnak

18
ápr
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!
Hétfőn (április 19.) az alsó tagozatosoknak tantermi oktatás kezdődik. Az 1.2.3.4. órákat csoportbontásban fogjuk megtartani: az osztályokat két részre osztjuk. A tanítók mindkét csoportnak megtartják ezeket az órarend szerinti órákat.
A 3. és 4. osztályosok a felső tagozat épületében lesznek. Mivel üres ez az épület, így tudjuk a távolságtartást és a minél kevesebb találkozást biztosítani. Ők tehát már reggel a főbejáraton jöjjenek be, itt várjuk őket, és mutatjuk, hova tudják a kabátot, benti cipőt elhelyezni.
Ebéd után sok kisgyereket haza tudnak vinni, nagyon szépen köszönjük ezt a segítséget Önöktől. 13-16 óráig összevont felügyeletet tudunk biztosítani 1-4. osztályig, a jelzések szerint 10-12 kisgyerek részvételével. Házi feladatot nem adnak a tanítók, de a délelőtti tananyagot természetesen lehet gyakorolni. Különösen igaz ez az olvasásra!
A felső tagozatosok továbbra is online oktatásban lesznek. A tervezett 3 hét helyett a járványhelyzet miatt több, mint 2 hónap az az idő, amikor nem találkozhattunk velük (március és április).
Kérem Önöket és a tanulókat is, tartsanak ki, teljesítsék a számukra előírt feladatokat! A kréta rendszerünk statisztikája alapján jelenleg 25 tanuló áll bukásra iskolánkban. Ez nagyon sok. Muszáj kitartani, tanulni és visszaküldeni a feladatokat, mert ha jövünk május 10-én, kb. 4 hét áll rendelkezésre a javításra. Ha nagyon rosszul áll most a gyerek, ez nem biztos, hogy elegendő lesz.
Az a tanuló kaphat elégséges osztályzatot, akinek a tantárgyi átlaga ELÉRI a 2-est. Kérem, kísérjék figyelemmel gyermekük tanulmányi eredményét. Vegyék fel az osztályfőnökkel és/vagy a szaktanárokkal a kapcsolatot, miben tudnánk segíteni, hogy eredményes legyen az évzárás. Tudunk személyes jelenléttel korrepetálást biztosítani.
áltozatlanok a szabályok: reggel lázmérés, kézfertőtlenítés és maszk használata az épületben tartózkodás teljes időtartama alatt!
Köszönettel és tisztelettel: Szentes Katalin

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás