Tankönyvosztás

aug

Elsőseink az első tanítási napon kapnak tankönyveket a tanító néniktől.

Az alsó tagozatosok az év eleji ismétlés után (tehát a tavalyi tankönyvekből kezdjük a tanítást, gyakorolni szeretnénk a digitális oktatás során tanult tananyagot) kapják az új tankönyveket a tanítóktól. Ez eltérő időpont is lehet, hiszen más-más lehet a tempó, a pótlás mennyisége.

A felső tagozatosok is ismétléssel kezdik a tanévet. Egységesen fogunk váltani tankönyveket, hiszen egyik évfolyam előbb majd leadja, a másik meg átveszi. Ez várhatóan 2-3 hetet vesz igénybe, az osztályfőnökök fogják tájékoztatni a tanulókat és a szülőket.