Tanítás nélküli munkanap

14
ápr
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Április 15-én (tehát SZERDÁN) 🙂

az éves munkatervben meghatározottak szerint tanítás nélküli munkanap – pedagógusoknak és gyerekeknek egyaránt 🙂 – lesz iskolánkban. Új házi feladatokat nem kapnak a gyerekek – órarend sincs a krétában -, lehetőségük lesz áttekinteni és pótolni az esetleges elmaradásokat.

Megkértem a kollégáimat, hogy lehetőleg csütörtökön és pénteken se adjanak beküldendő házi feladatokat, legyen idő az esetleges mulasztásokat pótolni.

A községi könyvtárban továbbra is lehet segítséget kérni, kollégáim várják a gyerekeket 12-14 óráig. A héten csütörtökön és pénteken lehet odamenni.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás