Tanévi követelmények teljesítése

ápr

Tisztelt Szülők!

Még mindig van néhány tanuló (elsősorban 6.7.8. osztályokban), aki azt gondolja, hogy elérkezett a vakáció. A tanítás módja változott, a kötelesség nem. Kérem Önöket, ne minden esetben fogadják el a "Kész a leckéd?"-re az "Igen" választ, hanem legyenek szívesek megnézni is a feladatokat. Csak annyit, hogy elkészült-e?!

Minden házi feladatnak meg kell jelennie a tanítási órák "házi feladat" részénél. Határidőket, visszaküldés módját pontosan meghatározzák a kollégák. A legtöbb esetben 1 hét áll a gyerekek rendelkezésére az elkészítésben.

A tavaszi szünetben minden kolléga által feladott házi feladatot megnéztem, kéréseimet megírtam a pedagógusoknak. Biztos vagyok benne, hogy az eltelt 3 hét sok tanulságot hozott mindannyiunknak. Bárkinek szívesen segítünk, de a tanév követelményeit teljesíteni kell. Vagy most apró lépésekben vagy osztályozó vizsga keretében. Mindenkinek jogában áll eldönteni. Döntsenek okosan!