Tanévi követelmények teljesítése

16
ápr
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!


Még mindig van néhány tanuló (elsősorban 6.7.8. osztályokban), aki azt gondolja, hogy elérkezett a vakáció. A tanítás módja változott, a kötelesség nem. Kérem Önöket, ne minden esetben fogadják el a "Kész a leckéd?"-re az "Igen" választ, hanem legyenek szívesek megnézni is a feladatokat. Csak annyit, hogy elkészült-e?!

Minden házi feladatnak meg kell jelennie a tanítási órák "házi feladat" részénél. Határidőket, visszaküldés módját pontosan meghatározzák a kollégák. A legtöbb esetben 1 hét áll a gyerekek rendelkezésére az elkészítésben.

A tavaszi szünetben minden kolléga által feladott házi feladatot megnéztem, kéréseimet megírtam a pedagógusoknak. Biztos vagyok benne, hogy az eltelt 3 hét sok tanulságot hozott mindannyiunknak. Bárkinek szívesen segítünk, de a tanév követelményeit teljesíteni kell. Vagy most apró lépésekben vagy osztályozó vizsga keretében. Mindenkinek jogában áll eldönteni. Döntsenek okosan! 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás