Szülői értekezletek időpontja

05
szept
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

 

Szeptember 6. hétfő
16 óra 1.a osztály
17 óra 8.a osztály
18 óra 6.a osztály

Szeptember 7. kedd
16 óra 3.a osztály és 4.a osztály
16,30 óra 7.a osztály
17 óra 2.a osztály és 8.b osztály

Szeptember 8. szerda
16 óra 5.a osztály

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás