Szombati ügyelet december 14.

08
dec
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!


Kérem, a tájékoztató füzetben jelezzék gyermekeik osztályfőnöke részére keddig (dec.10.), hogy  igényelnek-e felügyeletet december 14-én szombaton. Összevont ügyeletet tudunk biztosítani indokolt esetben (ha a szülők dolgoznak) 8-14 óráig.

Köszönettel: Szentes Katalin igazgató

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás