SNI vizsgálatok kérése

06
máj
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

Kezdeményezzük tanulóink esedékes kontrollvizsgálatát a pedagógiai szakszolgálatnál. A kialakult járványhelyzetre tekintettel a vizsgálatkérő lapokat nem szükséges aláírással ellátni sem a pedagógusnak, sem a szülőknek.

Telefonon fogjuk Önöket hívni, hogy szóban egyezzenek bele a kérőlap elküldésébe. Május végén fogja Önöket Nemesné Láng Marianna kolléganő keresni. Természetesen tájékoztatja Önöket a vizsgálat céljáról.

A tanulók zömének kontrollvizsgálatot kell kérnünk azért, hogy a habilitációt biztosítani tudjuk, és a felmentések megmaradjanak.

Köszönöm együttműködésüket!

Fenti tájékoztató a KRÉTA rendszer "Üzenetek" mappájában is olvasható. A következő tanévben áttérünk a KRÉTA "Üzenetek" funkciójának használatára a papír alapú felmérések és tájékoztatások helyett. Fenti témájú levelet a most a tanulói belépéssel tudják megnézni (felhasználónév a tanuló OM azonosítója, jelszó pedig a születési ideje pl.: 2020-05-06 formában), de feltétlenül szükséges lesz egyeztetnünk a gondviselő jelszóval való belépéseket. Ezt majd akkor, ha ismét iskolába járhatunk.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás