SNI vizsgálatok kérése

máj

Tisztelt Szülők!

Kezdeményezzük tanulóink esedékes kontrollvizsgálatát a pedagógiai szakszolgálatnál. A kialakult járványhelyzetre tekintettel a vizsgálatkérő lapokat nem szükséges aláírással ellátni sem a pedagógusnak, sem a szülőknek.

Telefonon fogjuk Önöket hívni, hogy szóban egyezzenek bele a kérőlap elküldésébe. Május végén fogja Önöket Nemesné Láng Marianna kolléganő keresni. Természetesen tájékoztatja Önöket a vizsgálat céljáról.

A tanulók zömének kontrollvizsgálatot kell kérnünk azért, hogy a habilitációt biztosítani tudjuk, és a felmentések megmaradjanak.

Köszönöm együttműködésüket!

Fenti tájékoztató a KRÉTA rendszer "Üzenetek" mappájában is olvasható. A következő tanévben áttérünk a KRÉTA "Üzenetek" funkciójának használatára a papír alapú felmérések és tájékoztatások helyett. Fenti témájú levelet a most a tanulói belépéssel tudják megnézni (felhasználónév a tanuló OM azonosítója, jelszó pedig a születési ideje pl.: 2020-05-06 formában), de feltétlenül szükséges lesz egyeztetnünk a gondviselő jelszóval való belépéseket. Ezt majd akkor, ha ismét iskolába járhatunk.