pedagógusok hivatalos emailcímei

17
Már
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A házi feladatokat az alábbi e-mail címekre lehet küldeni. Kizárólag feladatok, fényképek, beküldendő anyagok küldésére használhatók. Ezen a csatornán nem tudunk minden szülőnek és/vagy tanulónak feladatot küldeni, magyarázni, csak fogadásra hoztuk létre őket.

Az eKréta felületén találhatók az óra anyagai továbbra is a hozzájuk kapcsolódó házi feladatokkal együtt.

Türelmesek leszünk, legyenek Önök is azok. DE az első pillanattól dolgozni kell – nem kérünk sokat, teljesíthetetlent -, mert sokasodik a feladat és belegabalyodunk valamennyien.

Az osztályfőnököket keressék valóban indokolt esetekben. Jó munkát valamennyiünknek, vigyázzunk magunkra!

tanári email fiókok jelszó nélkül

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás