Pályaválasztási szülői értekezlet

10
dec
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

2018. december 13-án  (csütörtök) 17 órakor vendégünk lesz Schindler Lászlóné (a Veszprémi Szakképzési Centrum főigazgatója) és Schindler László (a veszprémi Lovassy László Gimnázium pályaválasztásért felelős igazgatóhelyettese).
Nem csak a nyolcadikosokat és szüleiket, hanem a hetedikes és hatodikos érdeklődőket is várjuk a rendezvényre. Az osztályfőnökök kérnek egy előzetes részvételi szándékot, hogy a helyszínt megfelelően kiválaszthassuk (1. tanterem vagy étkező).
kb. 18 órakor a 8.osztályosoknak folytatjuk az értekezletet az aktuális határidőkkel, tennivalókkal kapcsolatosan.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás