Ovisuli leendő elsősöknek

15
jún
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

2021. június 21-én 16,30 órakor játékos foglalkozást tartunk a leendő elsőseinknek. Amíg a tanító nénik kedvet csinálnak az iskolába járáshoz, a szülőknek szülői értekezletet tartunk.

Várjuk Önöket szeretettel!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás