otthon tartózkodás

Már

Kedves Szülők!

Képtalálatok a következőre: otthon

Nagy felelősség hárul Önökre nemcsak a tanulás terén!

Ne engedjék a gyerekeket "bandázni"! Lehet, hogy hozzák-viszik (legalábbis az esély meg van rá…) a vírust úgy, hogy ők maguk szerencsére nem is veszik észre!

Van az okostelefonokon helyszín beállítás, ami digitális "póráz" lehet. És ha pillát rebegtetve nagy könyörgő szemekkel néz, hogy …anya, ne mááááá…, vagy Önökre vágja dühösen az ajtót, ne lágyuljanak meg, nagyon rosszakat hallunk a járványról, de még mindig nem vesszük komolyan!

Azért nincs iskola-óvoda, hogy a gyerek otthon legyen! Ne a lakóhelyén, hanem OTTHON! Igen, a 4 fal között, legfeljebb a kertben!

Holnaptól "élesben" megy a távoktatás, tegnap és ma fegyelmezetten jöttek az iskolás felszerelésekért, köszönjük!

Annyi feladatot és leckét adunk, ami teljesíthető, elég ahhoz, hogy a gyerekek ne felejtsenek, gyakoroljanak, elmélyüljön az eddigi 7 hónapban tanult ismeret! Kell dolgozni naponta, keveset, játékosat.

Ha túl leszünk a nehezén, újragondoljuk, mit kell pótolni, hogyan tudunk segíteni!

Ha egy tanuló nem dolgozik, nem veszi komolyan, akkor osztályozó vizsgát kell tennie. Ezt a körülmények döntik el, hogy júniusban vagy augusztusban.