Őszi szünet felügyelet

13
okt
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Koszorúk: Őszi koszorú

Az őszi szünetben (október 26-30-ig) felügyeletet biztosítunk azoknak a tanulóknak, akik elhelyezését a szülők nem tudják biztosítani. Kérem, a vírushelyzetre tekintettel csak azok jöjjenek az iskolába, akiknek tényleg muszáj (dolgoznak a szüleik).

8-16 óráig tartunk felügyeletet minden nap. Kérem, írásban jelezzék a szokásos formában az osztályfőnököknek, hogy – melyik nap mettől meddig lesz a gyermek az iskolában, – kérnek-e étkezést (háromszorit vagy csak ebédet).

Aki nem kér felügyeletet, de ebédelne, azok is jelezzék osztályfőnökeiknek, hogy jönnének-e enni az iskolába. Határidő: október 20. kedd

Köszönöm együttműködésüket!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás