Őszi szünet felügyelet

okt

Koszorúk: Őszi koszorú

Az őszi szünetben (október 26-30-ig) felügyeletet biztosítunk azoknak a tanulóknak, akik elhelyezését a szülők nem tudják biztosítani. Kérem, a vírushelyzetre tekintettel csak azok jöjjenek az iskolába, akiknek tényleg muszáj (dolgoznak a szüleik).

8-16 óráig tartunk felügyeletet minden nap. Kérem, írásban jelezzék a szokásos formában az osztályfőnököknek, hogy – melyik nap mettől meddig lesz a gyermek az iskolában, – kérnek-e étkezést (háromszorit vagy csak ebédet).

Aki nem kér felügyeletet, de ebédelne, azok is jelezzék osztályfőnökeiknek, hogy jönnének-e enni az iskolába. Határidő: október 20. kedd

Köszönöm együttműködésüket!