Órarendváltozás jövő hétfőtől

nov

Tisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!

A jövő héttől (november 16.)
új órarend lép életbe (nem betegség miatt).
7.a és 7.b osztályokban fizika: Dávidné Bodor Katalin
7.a és 7.b informatika: Tari Anna
6.a informatika: Pintér Zsuzsa
5.a informatika: Vida Marianna
8.a és 8.b matematika: Szentes Katalin

MÁS:
Félreértésre adhat okot a "14 év feletti tanulók" kifejezés a távoktatás során. A 8. osztályosok általános iskolások, tehát életkortól függetlenül jöhetnek iskolába!