Oltási igény felmérés

aug

Fecskendő, Tű, Injekció, Lövés, Orvosság, Vakcina

Kedves Szülők!
Néhány hete az osztályfőnökök megkérdezték Önöket, kik szeretnék beoltatni gyermeküket az iskolakezdés előtt. Néhányan kérnék az oltást. Holnap az osztályfőnökök ismét felmérik, kik az érdeklődők. Részükre a tankerületi központ tájékoztatása után részletes információt fogunk adni, hogy mikor és hol tudják az oltást felvenni (a tervezett időpont: augusztus 31. kedd)

Azt is megkérdezzük Önöktől, hogy kik vannak már beoltva. Korábban írtam, hogy az oltás magánügy. Igaz ez a gyerekek oltása esetén is. Iskolánkban minden pedagógus kérte az oltást, semmiféle kényszer nem volt, magánemberként döntöttünk így. Aki akarja, elmondja másoknak, hogy beoltották-e vagy sem.

Amit Önök az osztályfőnöknek nyilatkoznak, azt kötelességünk bizalmasan kezelni! Ha nem szeretnének válaszolni, mondják azt: nem szeretnék válaszolni.

Köszönöm együttműködésüket!