Oltási igény felmérés

23
aug
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Fecskendő, Tű, Injekció, Lövés, Orvosság, Vakcina

Kedves Szülők!
Néhány hete az osztályfőnökök megkérdezték Önöket, kik szeretnék beoltatni gyermeküket az iskolakezdés előtt. Néhányan kérnék az oltást. Holnap az osztályfőnökök ismét felmérik, kik az érdeklődők. Részükre a tankerületi központ tájékoztatása után részletes információt fogunk adni, hogy mikor és hol tudják az oltást felvenni (a tervezett időpont: augusztus 31. kedd)

Azt is megkérdezzük Önöktől, hogy kik vannak már beoltva. Korábban írtam, hogy az oltás magánügy. Igaz ez a gyerekek oltása esetén is. Iskolánkban minden pedagógus kérte az oltást, semmiféle kényszer nem volt, magánemberként döntöttünk így. Aki akarja, elmondja másoknak, hogy beoltották-e vagy sem.

Amit Önök az osztályfőnöknek nyilatkoznak, azt kötelességünk bizalmasan kezelni! Ha nem szeretnének válaszolni, mondják azt: nem szeretnék válaszolni.

Köszönöm együttműködésüket!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás