Nyilatkozat ebédfizetés átutalásáról

06
okt
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

A Fenyves Óvoda kérésére kiosztjuk a mai napon a tanulóknak azt a nyilatkozatot, melyen Önöknek nyilatkozniuk kell október 9.-ig (péntek), hogy tudnak átutalással ebédet fizetni. Amennyiben nem tudnak utalni, a nyilatkozatot NEM kell visszaküldeni részünkre. Köszönöm együttműködésüket!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás