Maszk használata

okt

Tisztelt Szülők!

A mai naptól (október 5. hétfő) kötelező a maszk használata a közösségi tereken (folyosók).
A tanulók betétlapjait fogjuk elvenni, amennyiben ezt nem teszik. Harmadik alkalommal büntetjük a Házirend megszegéséért a gyerekeket.
Kérjük, hogy varrt, textil maszkokat használjanak, melyet rendszeresen mosni, fertőtleníteni tudnak.
Kérésre adunk ilyet, köszönjük Pereiné Erikának a maszkok varrását.

A szigorítás azt is jelenti, hogy a tanulókon és az itt dolgozókon kívül kizárólat hivatalos ügyben, MASZKBAN lehet az iskola épületében tartózkodni.