Lövészet

ápr

Lövészet Stock fotók és képek. 354 542 Lövészet képek és szerzői jogdíj  mentes fotográfia kereshető több ezer stock fotóstól.

Iskolánkban februárban elindult az apród program. Elméleti (katonai) és gyakorlati (lövészet) ismereteket szerezhetnek tanulóink.
A tanulók részére Veszprémben lövész versenyt rendeztek.
Vezér László egyéniben 1. helyezést ért el.
Csapatunk szintén 1. helyezést ért el! Tagjai: Szórádi Richárd, Vezér László, Horváth János és Kripli Tamás.
Gratulálunk fiúk!