Kötelező délutáni felügyelet

22
aug
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A köznevelési törvény kötelezi az iskolákat, hogy 16 óráig délutáni foglalkozás keretében a tanulók részére felügyeletet biztosítson. A szülőknek van lehetőségük írásbeli kérés alapján gyermeküket elkérni a délutáni órákról.

Kérem Önöket, írásban jelezzék a tájékoztató füzetbe (mely szabadon választható vonalas vagy négyzetrácsos, sima lapú, A/5 méretű), hogy  gyermekük 2019. szeptember 2-án (tehát az első tanítási napon) mikor távozhat az iskolából. Ezen a napon délutáni foglalkozásokat még nem szervezünk, felügyeletet igen.

Hétfőn kézhez kapján a gyerekek az órarendet, mely tartalmazza a délutáni szaktárgyi korrepetálásokat. Kérem Önöket, ezekről a kijelölt órákról a gyerekek NE hiányozzanak. Lehetőség van elkérni ezekről a gyerekeket, de ebben az esetben a felzárkóztatás, a hiányosságok pótoltatása a szülő feladata, kötelessége. 

Az SNI tanulók számára szervezett habilitóciós (fejlesztő) órák kötelezőek, a szakértői bizottság által kötelezően előírtak a gyerekek részére, ezekről felmentést nem adhatunk.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás