Köszönet a festőknek

06
Júl
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Burkolás, festés, mázolás, tapétázás, ragasztás - csfbalogh.lapunk.hu

Megszépült az iskola, frissen meszeltek a tantermek falai, a folyosó!

Köszönöm a 7.b osztályos fiúknak, hogy szorgalmasan és szépen dolgoztak András bácsival és Sándor bácsival a nyári szünet elején!

Köszönöm szépen Erdős Félix, Erdős Kevin és Fekete Ricsi munkáját! Szép volt fiúk!

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás