Köszönet

dec

KARÁCSONYI KÉPESLAP - tanitoikincseim.lapunk.hu

Köszönöm szépen aktív részvételüket a karácsonyi vásárban!

A manók már dolgoznak, hogy megajándékozzanak olyan kisgyerekeket, akiknek szükségük van támogatásra.

Köszönöm, hogy vásároltak az iskolás csoporton keresztül, és köszönöm, hogy a gyerekek aktív részvételével hétfőn és kedden fogyott a vásárfia!

Köszönöm a kollégáknak, hogy megkeresték ismerőseiket, és segítették a gyerekek vásárlását.

Békés, boldog karácsonyt kívánok minden tanulónknak, szüleiknek, családtagjaiknak, minden kollégámnak!