Költészet napi rajzverseny eredménye

12
máj
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

5-6. évfolyam

  1. helyezett Horváth Fanni Jelige: pipacsok
  2. helyezettek: Gombás Enikő Jelige: patak és
    Honcsorov Ádám Jelige: dombok

7-8. évfolyam

  1. helyezett Móri Anna Jelige: pipitér
  2. helyezett Gángó Bence Jelige: ceruzák
  3. helyezett Főczény Barbara Jelige: zafír
Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás