Költészet napi rajzpályázat 7-8. osztály

06
ápr
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Felmentés az iskolakezdés alól! | Napocska

A gyerekek Szabó Lőrinc verseihez készítettek illusztrációkat. A felsősök beküldték Anikó néninek. A legjobbakat választottuk ki. eligét kaptak a képek, ezeket a jeligéket lehet Önöknek a krétában létrehozott szavazáskor megadni. Külön kategória az 5-6. osztályok és a 7-8. osztályok alkotásai. Minden tanuló és szüleik az őket érintő kategóriában szavazhatnak. Az alsósok is készítettek pályázatokat, nekik nem kellett beküldeni, akkor adják oda a tanító néniknek, amikor találkoznak ismét. 

Szabó Lőrinc rajzpályázat 7ab8a közönségdíj szavazáshoz

Szabó Lőrinc rajzpályázat 7ab 8a 2 rész

A linkekre kattintva "Szerkesztés engedélyezése" kattintva láthatók a gyerekek alkotásai.

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás