Kiegészítés a (rendkívüli szünet)

Már

Megjelent a 17/2021.(III.5.) EMMI határozat, mely az iskolákban 2021. március 8-ától  2021. március 31-éig tantermen kívüli, digitális oktatást rendelt el.

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap április 7.

Gyermekfelügyelet az intézményekben nem kerül megszervezésre.

Az étkeztetést korábbi bejegyzésemben foglaltaknak megfelelően biztosítjuk.

A 8. osztályosok tanulói adatlapjának módosítására március 23-24-én sor kerülhet. Erről az osztályfőnökök adnak információt.

A rendkívüli szünetben telefonos elérhetőséget biztosítunk:
Tari Anna intézményvezető-helyettest keressék az alábbi telefonszámon: 06 30 390 4944