Karácsonyi barkács vásár

dec

Képtalálat a következőre: „pontfestészet”

December 16-17-én (hétfőn és kedden) karácsonyi vásárt szervezünk iskolánk étkezőjében mindkét napon 15-17 óráig.
A gyerekek, a szülők és a pedagógusok által készített karácsonyi apróságok megvásárlásával nem csak örömet szerezhetnek valakinek, hanem hozzájárulnak iskolánk fejlesztéséhez, eszközök vásárlásához, tanulóink jutalmazásához.

Sütivásár is kapcsolódik a programhoz, kérjük a szülőket, osztályonként két tálca süteménnyel segítsék a sikeres vásárt.

A vásár ideje alatt kézműves foglalkozásokat is tartunk, szeretettel várjuk Önöket!
Lehet mézeskalácsot díszíteni, várunk pontfestő művészt (a Lehetőség Alapítvány támogatásával), ügyes kezek angyalkákat, karácsonyfát, és sok más karácsonyi díszt készíthetnek.