Karácsonyi barkács vásár

13
dec
2019
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Képtalálat a következőre: „pontfestészet”

December 16-17-én (hétfőn és kedden) karácsonyi vásárt szervezünk iskolánk étkezőjében mindkét napon 15-17 óráig.
A gyerekek, a szülők és a pedagógusok által készített karácsonyi apróságok megvásárlásával nem csak örömet szerezhetnek valakinek, hanem hozzájárulnak iskolánk fejlesztéséhez, eszközök vásárlásához, tanulóink jutalmazásához.

Sütivásár is kapcsolódik a programhoz, kérjük a szülőket, osztályonként két tálca süteménnyel segítsék a sikeres vásárt.

A vásár ideje alatt kézműves foglalkozásokat is tartunk, szeretettel várjuk Önöket!
Lehet mézeskalácsot díszíteni, várunk pontfestő művészt (a Lehetőség Alapítvány támogatásával), ügyes kezek angyalkákat, karácsonyfát, és sok más karácsonyi díszt készíthetnek.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás