Karácsonyi adományok

nov

15 szuper karácsonyi dekoráció a lakásba | nlc

Úgy tűnik, nem tudunk az iskolában karácsonyi adományokat gyűjteni karácsonyi vásárban. Megpróbáljuk online.

Fényképeket teszek a hozzászólásba, jelezve, hogy az adott adományokat (kézműves dolgok, melyeket gyerekek, pedagógusok, kézművesek készítettek) melyik pedagógustól lehet vásárolni.

A befolyt összegből az iskolai alapítvány tanulóink karácsonyát igyekszik majd szebbé varázsolni.

Hétfőtől lehet a gyerekekkel adományt küldeni, ők pedig a kiválasztott ajándékot haza tudják vinni.

Tanulóink nevében köszönöm a támogatásukat!

Amennyiben lesz rá lehetőségünk, hogy az adventi kézműves udvart megrendezzük, ennek időpontja december 16. szerda lesz.