Júniusi iskolai munkarend

26
máj
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Az iskolák júniusi működését szabályozó kormányrendelet szerint folytatjuk a tanévet. A tanév végéig (június 15.) a tantermen kívüli, digitális oktatás folytatódik. A tanulók segítésére az eddig megszokott ügyeletet kibővítjük. Június 2. (kedd) kezdetével az alsósok minden nap 10-12 óráig, a felsősök 12-14 óráig jöhetnek az iskolába, ahol pedagógusok segítik a tanulásukat.

Amennyiben Önök gyermekük részére felügyeletet kérnek fenti időszakon kívül, a szentgal.iskola@gmail.com címen vagy telefonon jelezzék: Ajkay Beatrix Angéla: 30/520 34 99 hétköznapokon munkaidőben (8-16 óra).

Az étkezés kérése továbbra is telefonon történik, kérem Tamásné Szigeti Líviát keressék, aki az óvodával tartja a kapcsolatot és szervezi az iskolai étkezést: 20/560 49 08

Sajnos vannak olyan tanulók, akik a digitális oktatás bevezetése óta nem adtak számot felkészülésükről. Nem végezték el azokat a feladatokat, melyeket kollégáim meghatároztak ahhoz, hogy eredményes tanévet zárjanak. Telefonon és hivatalos levélben fogom a héten tájékoztatni Önöket, hogy kik ezek a tanulók, és melyek a tantárgyak. Nekik június 8-12-ig be kell jönniük az iskolában, és témazárót kell írniuk, ezek "piros" jegyek lesznek, és a Pedagógiai Programunk szerint duplán számítanak az értékelésbe. Amennyiben június 8-ig pótolják a feladatokat, a szaktanár eltekinthet a témazáróktól. Könnyen visszakereshetők ezek a hiányosságok a kréta rendszerben, mert valamennyi feladatot ebben rögzítették a kollégák.

Június 15-26-ig az előírásnak megfelelően felügyeletet biztosítunk, melynek egyik célja a távoktatás hiányosságainak pótlása. Kérem, az osztályfőnököknek jelezzék június 10-ig, hogy melyik napokon, mettől-meddig kérnek felügyeletet, és azt is, hogy igénylik-e ebben a két hétben az ebédet.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás