Júniusi felügyelet

jún
Posted by: katalin  /   Category: Hivatalos közlemények   /   Nincs hozzászólás

Kedves Szülők!
Nyári felügyeletét szervezünk 2022. június 20 – tól július 1 – ig az iskolában naponta reggel 8 órától 15 óráig.
Azok a tanulók igényelhetik, akiknek szülei dolgoznak, és a gyermek felügyelete nem megoldható otthon.
Az ebédet kérni fogjuk az óvodától (a tanévben szokásos módon kell majd fizetni), tízórait és uzsonnát otthonról kell hozni.
Kérek mindenkit, hogy az igényt az osztályfőnöknek jelezze június 13-ig (hétfő)!
A jelentkezők részletes tájékoztatást kapnak.
Üdvözlettel: Szentes Katalin intézményvezető