Jótékonysági vásár

Júl

Szeretnénk segíteni rászoruló családok gyermekeinek iskolakezdését taneszközök (füzetek, ceruzák, festékek, egyebek) vásárlásával.
Augusztus 17-én és 18-án (hétfő és keddi napokon) vásárt szervezünk az iskola étkezőjében. Hétfőn 8-12 óráig, kedden pedig 14-18 óráig.
Akinek van otthon használaton kívüli konyhai eszköz, takaró, párna, tiszta, jó állapotú ruha, cipő, kisebb működő háztartási gép, gyerekjáték, bármi, amire nincs szükségük, de másoknak hasznos lehet, kérem, hozzák be az iskolába.
Augusztus 3-4-5. és 10-11-12.-én (ezek hétfő, kedd és szerdai napok) 9-12 óráig le lehet adni az adományokat az iskolában.
A tárgyakért jelképes összeget kérünk, aki többet szeretne adományozni, megteheti.
Azok közül, akik legalább 2000 forint értékben támogatják az adománygyűjtést, egy papírfonással készült kosarat sorsolunk ki.
Hasonlót: