Jótékonysági vásár eredménye

25
aug
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Kedves Szülők és Gyerekek!

A jótékonysági vásár bevétele 46500 forint lett. A rászoruló gyerekek iskolakezdését támogatjuk belőle eszközök vásárlásával. Köszönöm együttműködésüket, köszönöm a sok felajánlást, a segítő szándékukat!
A megmaradt holmik egy részét a családsegítő munkatársai kiosztották szentgáli családok részére, a másik részét a nágocsi anyaotthon és családok átmeneti otthona lakóinak adományoztuk.

Kisorsoltuk a kosarat is, a nyertes: Temesvári Bianka lett, az első tanítási napon átadjuk részére a nyereményt.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás