Iskolakezdési támogatás igénylése

17
aug
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Tanulói jogviszony szüneteltetése iránti kérelem – Szegő Gábor Általános  Iskola

Amennyiben igényelni szeretnék az önkormányzat támogatását, a kérvényt iskolalátogatási igazolás nélkül leadhatják a hivatalban. Valamennyi szentgáli tanulónk jogviszony igazolását a héten az iskolában kiállítjuk, és felvisszük a polgármesteri hivatalba, ott az ügyintéző rendelkezésére áll.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás