Iskolai ünnepség – október 23.

28
okt
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, cipők és belső tér

Köszönöm szépen a 8.a és 8.b osztályoknak az ünnepi műsort. Köszönöm Pintér Zsuzsa, Gaálné Tóth Anikó és Tari Anna segítségét a felkészülésben és a műsor lebonyolításban.

 

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás