Iskolai szülői értekezlet

25
okt
2018
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Kapcsolódó kép
Két szülő vett részt a mai beszélgetésen, aktívak és nagyon kedvesek voltak! Köszönöm, hogy eljöttek, és őszinte érdeklődést mutattak az iskolai mérések iránt! 
Következő iskolai szülői értekezletek időpontja:
2019. január 31. csütörtök 16,30 óra
2019. április 25. csütörtök 16,30 óra

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás