Igényfelmérés – gyerekek oltása

júl

Kanyaró-hisztéria, avagy ezért fontos a védőoltás - Bezzeganya

A 12 év feletti tanulók oltásának szervezése folyamatban van. Ennek első lépése az oltások igénylésének felmérése.

Kérem Önöket (a 6.7.8. osztályos tanulók szüleit – akik gyermeke betöltötte a 12 évet), jelezzék az osztályfőnökök részére, hogy igényelnék-e az oltást 2021. augusztus 30-31-én gyermekük részére.

Nem név szerinti igényeket kér a tankerületi központ, hanem összesített darabszámot. Az osztályfőnökök összesítik a kérelmeket, és azokat kellő titoktartással kezelik.

Az oltás mindenki magánügye, saját felelőssége.