Idegennyelvi kompetenciafejlesztő napok

aug

Szeptember 2-3-4-én budapesti vendégtanárok közreműködésével angol és német nyelvből intenzív nyelvórákat tartunk. Minden nap 5 nyelvi órán vesznek részt a 4-8. osztályos tanulók.
Az angolosok a tornateremben, a németesek a művelődési házban (hogy be tudjuk tartani a távolságot, kényelmesen és biztonságosan tanulhassanak a gyerekek).
Szerdán 10-15 óráig, csütörtökön és pénteken 9-14 óráig tartanak az órák. Mindegyik napon 50 perc ebédszünetet biztosítunk!
A gyerekeknek más órájuk nincs ezen a héten, igény szerint reggel (8 órától)  és délután (16 óráig) felügyeletet biztosítunk.
Csütörtökön nyílt órákat tartunk, ekkor várjuk a Veszprémi Tankerületi Központ program iránt érdeklődő nyelv szakos kollégáit.
A programról a Szentgál TV is beszámol majd.