idegennyelv tanulás felmérése 3. osztály részére

feb

vidaXL brit zászló 90 x 150 cm    Image result for német zászló kép

Tisztelt Szülők!
A 3. osztályosoknak választaniuk kell, hogy a következő tanévtől melyik idegennyelvet szeretnék tanulni: német vagy angol.
A krétában találnak kérdőívet a felmérésről, kitöltési határideje: 2021. március 1.
Azoknál a tanulóknál, ahol a rendszer 2 gondviselőt tart nyilván, ott az édesanya felületén keressék a kérdőívet.
Kérem, felelősen döntsenek egyrészt a közeledő tankönyvrendelés, de főképpen a következő tanév tudatos tervezése érdekében.
Szakosaink:
Csicsics Viktória angol szakos tanár,
Vida Marianna angol és német szakos tanár,
Marton Sándor német szakos tanár.
Tisztelettel és köszönettel: Szentes Katalin intézményvezető