Felügyelet járványhelyzetben

Már

Tisztelt Szülők!

Az iskoláknak felügyeletet kell biztosítaniuk azon gyermekek részére, akiknek ezt szüleik nem tudják otthon megoldani, mert munkába járnak.
A tanulók felügyeletét március 8-tól április 7-ig biztosítjuk (munkanapokon) az iskola étkezőjében fél 8 – 16 óráig.

A gyerekeknek önállóan kell tanulniuk, a felszerelésüket hozni kell. Mivel ebédet csak éthordóban ad ki az óvoda, akik enni szeretnének, azokat a gyerekeket felkísérjük az ebédért, és elfogyaszthatják az iskolában (az étkezést külön igényelni kell!).

A felügyeletre minden nap 14 óráig lehet jelentkezni. Tehát legkésőbb előző nap kell szólni, hogy ki szeretne jönni.

Tari Anna igazgatóhelyettes szervezi az ügyeletet. Telefonszáma: 30 390 4944.

Jelenléti ívet vezetünk, hogy melyik tanuló vesz részt a felügyeletben, aggasztó a járványhelyzet, szigorúan kutatják a kontaktszemélyeket.

A maszk viselése kötelező az iskola épületében a felügyelet teljes időtartama alatt!