Felszerelési jegyzék 2020/2021. tanévre

19
jún
2020
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Az alsó tagozatosok a tanító néniktől kapják meg a jegyzéket.

Javasolt felszerelési jegyzék 5. és 6. osztályokban

Kis alakú (A/5) méretű        vonalas füzet (21-32): 5 db       négyzetrácsos füzet (27-32): 5 db     sima füzet (20-32): 3 db
                                            szótár füzet (31-32): 1 db         kottás füzet (36-16): 1 db (vagy a tavalyi)

Nagy alakú (A/4) méretű     vonalas füzet (81-32): 5 db       sima füzet (80-32): 5 db

3 csomag írólap
60 db rajzlap

Matematika: 2 db derékszögű vonalzó, 1 db egyenes vonalzó, 2 db papír szögmérő, 2 db körző, papír mérőszalag, zsebtükör, körző, játékhőmérő (papír vagy műanyag), papír mérőszalag, óra (papír vagy műanyag)

Rajz: színes ceruza, zsírkréta, filctoll, vízfesték, tempera (12 színűek), törlőrongy, vékony és vastag ecsetek (2-2 darab), ceruza(2B v.4B), olló, ragasztó (folyékony tubusos és stift is), színes papír   (fel lehet használni a tavalyi maradékokat is!)

Testnevelés (tornazsákban): tornacipő (nem fekete talpú), váltózokni, sötétkék tornanadrág, fehér póló

Tolltartóba: grafitceruza HB (3db), golyóstoll 5db:(2 kék, 1-1 fekete, piros, zöld), cellux, celluxtépő csiga, olló, puha radír, tartályos faragó, rövid vonalzó (10cm), piros és kék színes(2db), színes ceruzák (4-6 féle)

Javasolt felszerelési jegyzék 7. és 8. osztályokban

Kis alakú (A/5) méretű     vonalas füzet (21-32): 5 db     négyzetrácsos füzet (27-32): 5 db     sima füzet (20-32): 3 db
                                         szótár füzet (31-32): 1 db      kottás füzet (36-16): 1 db (vagy a tavalyi)

Nagy alakú (A/4) méretű    négyzetrácsos füzet (87-32): 5 db    vonalas füzet (81-32): 5 db     sima füzet (80-32): 5 db

3 csomag írólap
50 db rajzlap

Matematika: 2 db derékszögű vonalzó, 1 db egyenes vonalzó, 2 db szögmérő (órai munka és otthoni munka), 2 db körző (órai munka és otthoni munka), számológép (gyökvonásra alkalmas – √ jel)

Rajz: színes ceruza, zsírkréta, filctoll, vízfesték, tempera (12 színűek), törlőrongy, vékony és vastag ecsetek (2-2 darab), ceruza(2B v.4B), olló, ragasztó (folyékony tubusos és stift is), színes papír    (fel lehet használni a tavalyi maradékokat is!)

Testnevelés (tornazsákban): tornacipő (nem fekete talpú), váltózokni, sötétkék tornanadrág, fehér póló

Tolltartóba: grafitceruza HB (3db), golyóstoll 5db:(2 kék, 1-1 fekete, piros, zöld), cellux, celluxtépő csiga, olló, puha radír, tartályos faragó, rövid vonalzó (10cm), piros és kék színes(2db), színes ceruzák (4-6 féle)

Javasoljuk, hogy legyen a szekrényedben tisztaságcsomag (kéztörlő, pohár, papírzsebkendő).

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás