Félévi osztályozó vizsgák

jan

Az egyéni tanrendben tanuló diákjaink részére kötelezően megszervezendő osztályozó vizsgák írásbeli és szóbeli részből állnak.
Az írásbelit azonos időpontban, pedagógiai asszisztensünk felügyelete mellett készítik el a tanulók.
A szóbeli meghallgatáson (lehetőség szerint!) a tanulókat tanító szakos tanárok vesznek részt.

Az egyéni tanrendet a szülők kérelmére az Oktatási Hivatal engedélyezte. A vizsgák megszervezése az iskola kötelessége, a felkészítés pedig a szülők kötelessége. A vizsgák időpontja : január 18. és 19. 8 óra

A vizsgán elért eredmények a félévi bizonyítványban jelennek meg. Az osztályozó értekezleten tesznek javaslatot az érdemjegyre a javító-kérdező tanárok.