Félévi osztályozó vizsgák

18
jan
2021
Posted by: katalin  /   Category: főoldal hír   /   Nincs hozzászólás

Az egyéni tanrendben tanuló diákjaink részére kötelezően megszervezendő osztályozó vizsgák írásbeli és szóbeli részből állnak.
Az írásbelit azonos időpontban, pedagógiai asszisztensünk felügyelete mellett készítik el a tanulók.
A szóbeli meghallgatáson (lehetőség szerint!) a tanulókat tanító szakos tanárok vesznek részt.

Az egyéni tanrendet a szülők kérelmére az Oktatási Hivatal engedélyezte. A vizsgák megszervezése az iskola kötelessége, a felkészítés pedig a szülők kötelessége. A vizsgák időpontja : január 18. és 19. 8 óra

A vizsgán elért eredmények a félévi bizonyítványban jelennek meg. Az osztályozó értekezleten tesznek javaslatot az érdemjegyre a javító-kérdező tanárok.

Author Avatar

About the Author

Nincs hozzászólás


Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás